fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Pytania i odpowiedzi

Strona główna » Pytania i odpowiedzi

Jak rozróżnić trądzik różowaty a pospolity?

Schorzenia w obu przypadkach nie są przyjemnym doznaniem. Istnieją między nimi zasadnicze różnice. Przede wszystkim, trądzik różowaty dotyczy dorosłych osób, powyżej 30. roku życia. Przyczyny choroby nie są znane, lecz można wskazać na kilka wspólnych czynników łączących wiele zachorowań (cera naczynkowa, stres, ekspozycja na słońce). Objawy trądzika różowatego są przewlekłe, na twarzy tworzy się rumień oraz grudki. Natomiast trądzik pospolity, dotyczy osób w wieku dojrzewania. Jego przyczyną są zmiany hormonalne, które wpływają na nadmierną produkcję sebum. Objawy tej dolegliwości to krostki i wypryski, które znikają po okresie dojrzewania.

Czy kosmetyki Acnerose można stosować w ciąży?

Stosowanie jakichkolwiek dermokosmetyków, suplementów diety oraz leków w czasie ciąży i karmienia piersią, powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do używania kosmetyków Acnerose?

Przeciwwskazaniem do stosowania dermokosmetyków Acnerose jest uczulenie na jakikolwiek ze składników.

Jak długo trzeba stosować kosmetyki Acnerose, żeby trądzik różowaty został zredukowany?

Działanie zestawu kosmetyków Acnerose jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji. Niemniej jednak, natychmiastowo zatrzymuje uczucie pieczenia i naciągnięcia skóry. Pierwsze efekty można zauważyć już po tygodniu stosowania. Na wyraźne efekty należy poczekać 4-6 tygodni.

Czy kosmetyki na trądzik różowaty Acnerose, działają używane nie w zestawie?

Każdy z produktów z linii Acnerose jest stworzony tak, by kompleksowo niwelować trądzik różowaty. Jednak dla trwalszych i szybszych efektów, zaleca się korzystanie z całego zestawu.

Czy trądzik różowaty jest zaraźliwy?

Nie, trądzik różowaty nie jest chorobą zaraźliwą. Przyczyn tej choroby powinno upatrywać się w źle funkcjonujących gruczołach łojowych oraz nieszczelnych i kruchych naczynkach krwionośnych.

Czy można łączyć leki na trądzik różowaty z kosmetykami Acnerose?

Leczenie trądzika różowatego jest długotrwałym procesem, który powinien być wielokierunkowy. Dlatego kosmetyki Acnerose są doskonale sprawdzają się, jako uzupełnienie lub wzmocnienie kuracji farmakologicznej. Niemniej jednak, warto skonsultować z lekarzem łączenie leków i kosmetyków Acnerose.

Jak powinna wyglądać pielęgnacja cery z trądzikiem różowatym dermokosmetykami Acnerose?

Cera trądzikowa wymaga szczególnej opieki i pielęgnacji. Nasze kosmetyki doskonale nadają się do tego typu zadań, ponieważ w zestawie można znaleźć odpowiedni płyn oczyszczający, krem na rano, krem na dzień oraz pastę na noc. Taki wachlarz dermokosmetyków zapewnia pielęgnację i ochronę cery bez cały dzień i noc. Ich starannie dobrana kompozycja sprawia, że naczynka krwionośne są uszczelniane i uelastyczniane, wydzielanie sebum ograniczone, a cera oczyszczona i rozpromieniona.

Gdzie można kupić zestaw Acnerose?

Kosmetyki na trądzik różowaty Acnerose można kupić online na allegro.pl, na naszej oficjalnej stronie acnerose.pl, poznajacnerose.pl

Opinie o Acnerose - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊